• FAQ  • Szukaj  • Użytkownicy   •  Rejestracja  •  Profil   •  Zaloguj
 Ranking szkół jazdy. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ktoś

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 11:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

NIE polecam szkoly jazdy TARCZON ;/ sa nieprofesjonalni i nieodpowiedzialni!! wstajesz w weekend z samgo rana na jazdy, jedziesz pod szkole i nikt nawet sie nie pofatyguje zadzwonic i powiadomic cie ze jazdy zostaly odwolane! ;/ poza tym jest straszne drogo i za taka cene mam prawo wymacac profesjonalizmu ktorego jest im brak!
Ogląda profil użytkownika      
katjan

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 19:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fakt instruktorzy w Tarczoniu są mało profesjoni jeśli chodzi o utrzymanie dystansu uczeń-instruktor. Za bardzo się spoufalają. Ale zawsze byli na umówioną godz i w umówionym miejscu. Co najważniejsze jeżdzą z kursantami głównie po mieście. A jeśli chodzi o ceny to są jedną z tańszych szkół. Jak się u nich wykupuje dodatkowe godz. oferują pakiet 10h i wtedy za 1h wychodzi 35zł, w pozostałych szkołach od 40zł. W Auto-teście 45zł.
zadowolony

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 21:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ktoś napisał:
NIE polecam szkoly jazdy TARCZON ;/ sa nieprofesjonalni i nieodpowiedzialni!! wstajesz w weekend z samgo rana na jazdy, jedziesz pod szkole i nikt nawet sie nie pofatyguje zadzwonic i powiadomic cie ze jazdy zostaly odwolane! ;/ poza tym jest straszne drogo i za taka cene mam prawo wymacac profesjonalizmu ktorego jest im brak!

Dzieki tej szkole i jej instruktorom poruszam sie po drogach profesjonalnie i kropka
mmm

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 15:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja zdałam za pierwszym razem (kilkoro moich znajomych również) po nauce w szkole ETYNKOWSKI. Bardzo profesjonalna kadra- teoria prowadzona ciekawie, natomiast jeśli chodzi o jazdy- super- duża cierpliwość instruktorów, a co najważniejsze, naprawdę dobrze uczą. I do tego bardzo miła atmosfera. Zdecydowanie polecam.
Elka

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 20:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Polecam szkołę wi-kar na Jagiellońskiej. Cena kursu jest bardzo atrakcyjna, dzieki rewelacyjnym instruktorom przygotowanie- świetne i duży plus, że można zrobić cały kurs w bardzo krótkim czasie:)
Lidia

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 12:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Polecam, Szkołe FORTUNA p.Macka z ul. Jagiellonskiej. Zdalam za pierwszym razem, mam 51 lat. Moja corka tez konczyla tam kurs i tez zdala za razem pierwszym. Pelen profesjonalizm instruktorow, przemila atmosfera i wysoka kultura. Pozdrawiam szczegolnie p.Macka- dziekuje za nauke. Sliczna p.Marta-dziekuje za zyczliwosc i usmiech. Wszyskiego dobrego zycze zawodowo i prywatnie.
Domi

PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 11:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Polecam kurs prawa jazdy w SOS bo robiłam tak kurs i jestem baaaardzo zadowolona! Na tym portalu przeczytałam jakąś starą opinię która była bardzo nieprzychylna ale na innych portalach (infoludek, L.szczecin) były same bardzo dobre więc zaryzykowałam. I wcale się nie pomyliłam. Instruktorzy byli bardzo mili (wszyscy) Pan Filip też bardzo sympatyczny. Wydaje mi się, że odrobinę przesadza osoba "kajetan" i coś mi się wydaje, że to raczej konkurencja szkoły. Tym bardziej, że wypowiada się też o innej szkole - Tarczon. Skąd takie doświadczenia z których wynika, że tam tez robiła kurs? Prosty wniosek - konkurencja podkopuje Smile Tym bardziej polecam SOS i tym bardziej nie polecam Tarczonia!
A poza tym co to za uwagi wobec szkoły dotyczące lekarza? Chyba szkoła ie odpowiada za pracę lekarzy,prawda?

Ja zrobiłam kurs w SOS, jeździłam też w Wi-karze więc mam porównanie.
Wikara też nie polecam, bo tam nie specjalnie przejmowali się moimi umiejętnościami. Aby tylko dokupować kolejne godziny bo "muszę się objeździć"... nie ma co komentować...
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: