• FAQ  • Szukaj  • Użytkownicy   •  Rejestracja  •  Profil   •  Zaloguj
 Zaproszenie na bezpłatną konferencję INTEGRACJA DLA EDUKACJI Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
lchojnacki

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 14:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatora Moje Bambino i Akademii Bambino zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w nowej, IV edycji cyklu konferencyjnego "Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej. Placówka w XXI wieku - tradycja i nowoczesność."

Udział w konferencji jest bezpłatny. W ramach konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty z Programowania w ruchu oraz wiele atrakcyjnych pokazów i praktycznych zajęć przy stoisku Moje Bambino oraz naszych Partnerów.

Konferencje odbędą się w 9 miastach Polski. Dla Uczestników wydarzeń przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie atrakcyjna nagroda - produkt do nauki programowania o wartości 2 999,90 PLN!

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie!
Ogląda profil użytkownika      
lchojnacki

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 14:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Terminy i miasta konferencyjne oraz szczegółowy program znajdą Państwo na stronie Moje Bambino:

https://www. mojebambino.pl/content/47-cykl-konferencyjny#utm_source=MB&utm_medium=forum&utm_campaign=forum_MB_cykl_konferencyjny_04
Ogląda profil użytkownika      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: