• FAQ  • Szukaj  • Użytkownicy   •  Rejestracja  •  Profil   •  Zaloguj
 Symulator do nauki jazdy Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
caro0502

PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 21:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czy gdybyście mieli do wyboru zaczynając naukę jazdy pierwsze godziny na symulatorze lub prawdziwym samochodzie, co byście wybrali? Dla tych, którzy nie są w temacie, krótkie wyjaśnienie: Symulator do nauki jazdy jest "fragmentem" samochodu. Siedzimy w prawdziwej kabinie, mamy prawdziwe biegi, hamulec ręczny i lusterka a także zegary. Symulator posiada 5 ekranów: szybę przednią, dwie boczne i obraz wyświetlany w lusterkach. Jeździmy po placu oraz w ruchumiejskim., można ćwiczyć ruszanie pod górę z ręcznego, a także samą obsługę samochodu. Kiedy wciskamy zbyt mocno gaz, czy puszczamy zbyt szybko sprzęgło, auto gaśnie. Kolizje także są sygnalizowane oraz wszelkie błędy popełnione w czasie jazdy. To alternatywa dla osób, które boją się wsiąść za kierownicę po raz pierwszy, a tu ryzyko kolizji jest zerowe. Cena także kusi, bo jest to połowa tego, co trzeba zapłacić za jazdę prawdziwym samochodem. Niewątpliwie do plusów należy sam czas jazdy, bo nie stoimy w korkach i nie przejeżdżamy 12 kilometrów w ciągu 2 godzin. Korzystając z symulatora, płacimy za "czystą jazdę". Mam dylemat od czego zacząć... Jakie jest wasze zdanie?
Ogląda profil użytkownika      
hieenka

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 12:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja myślę że prawdziwy samochód jest lepszy, po symulatorze zostaje w głowie myśl, że nic nie może się stać.

Skocz do: