• FAQ  • Szukaj  • Użytkownicy   •  Rejestracja  •  Profil   •  Zaloguj
 Ranking szkół jazdy. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
drajwer

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 15:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dzień dobry,

Szkoły zachwalają się, że zdawalność jest najwyższa w regionie, że są na X miejscu na liście procentowej zdawalności itp... W LOKu słyszałem że są w czołówce, w Igielskim, że są drudzy.

Czy wie ktoś gdzie można znaleźć takie informacje? Jakiś ranking szkół/instruktorów??

Pozdrawiam serdecznie
Ogląda profil użytkownika      
blindmix

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 08:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie wiem kto jest dobry,... Ale jak dla mnie rankingi, to rankingi, a i tak wszystko zależy zdecydowanie od Ciebie, czy potrafisz jeździć, czy nie... Jeśli nawet pójdziesz do "najlepszej" szkoły jazdy, według jakiegoś rankingu, to jak sam nie masz smykłki do jazdy, to się nie nauczysz, ...

Powodzenia, Wink[/i]
Ogląda profil użytkownika  Odwiedź stronę autora    
drajwer

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 10:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zgoda, ale jednak swoje pierwsze szlify na drodze zdobywasz obok instruktora. A slyszalem o takich, ktorzy zalatwiaja swoje sprawy w bankach i urzedach przy okazji jazd. Moim celem pojscia na kurs jest zdanie egzaminu i tylko to sie liczy. Dlaczego wiec nie spojrzec na cyfry i spojrzec ktora szkola ma najlepszych instruktorow?
blindmix

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ej, no, jak Twój instruktor załatwia swoje sprawy w trakcie jazd, to mówisz mu to wprost! Nic Ci się nie stanie od tego, a nawet jeśli, to nad nim ktoś przecież jeszcze stoi?!

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 12:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

racja, trzeba walczyć o swoje prawa, też miałem takiego kolesia, co sobie zakupy robil, pieczatki zalatwial, placil rachunki, do lekarza jezdzil, ale zwrocilem mu uwage i przestal
kinia90

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 14:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja podobnie ciekawa jestem jaka szkole kto poleci i czy istnieje jakis ranking? Niedlugo chcialabym sie zapisac na prawko, ale nie wiem gdzie. Rozne opinie slysze... fajnie jakby to byla jakas szkola w centrum.
Arek

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przylaczam sie do prosby kini
PanRysio

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Polecam szkołę SOS na Niedziałkowskiego. Fajna, wyluzowana kadra, miło na wykładach, wygodne kanapy.

Więcej na www.sos.edu.pl
blindmix

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 12:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak kadra jest wyluzowana, to ja chyba bym się nie zdecydował... :-p

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 11:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

PD tylko PD!
Miela
Administrator

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 21:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A proszę bardzo!

Tutaj są informacje o zdawalności:
http://bip.um.szczecin.pl/showpage?chapter=11290

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 14:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam
polecam szkołę Gryf któłra mieści się na ul. Narutowicza 11A. Bardzo profesjonalne, indywidualne podejeście do kursanta, uczą jak jeździć a nie żeby wyjeździć godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kaszalot

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 13:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

SOS na niedzialkowskiego!
Andrzej

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 18:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja polecam drive point ul. Mazurska 17.
Ukończyłem z nimi szkolenie, instruktorzy kompetentni i wyrozmiali.
Egzamin bez żadnego trudu zdałem za pierwszym razem.
Ich dodtkowym atutem jest to że maja wszystkie kategorie i teraz zapisałem się na następny kurs.
Jeśli miałbym ponownie wybrać szkołę to tylko drive point.
aha i co ważne w cenie kursu jest wszystko. Nie ma żadnych ukrytych kosztów... (badania lekarskie na miejscu, podręcznik, testy, znaki drogowe, materiały szkoleniowe - super, a najfajniejsza jest pierwsza pomoc lekarska, nie jakieś suche wykłady ale prawidziwe ćwiczenia, + egzamin wewnetrzny). a i zawsze otrzymałem szybkie termiy jazd.
POLECAM
Andrzej
Pozdrowienia dla całej ekipy...
katjan

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 16:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

SOS szczególnie mocno NIE POLECAM Exclamation Faktycznie kadra wyluzowana aż za bardzo, szczególnie P. Filip podający się za szefa. Cwaniakuje jak gówniarz z podwórka. Do tego strasznie bluzga. Przy mnie niejednokrotnie unosił się używając niewybrednych słów. Ukończyłam kurs w tej szkole. Trzeba przyznać, że niektórzy instruktorzy są naprawdę dobrzy. Maja świetne podejście, ale są tam też tacy co doprowadzają do łez i szarpią za kierownice podczas jazdy. Co mi się tam bardzo nie podoba to to, że okłamują ludzi i to od samego początku. Ogłaszają się, że pełen kurs kosztuje określona kwotę, łącznie z badaniami i materiałami. Potem okazało się, że co któryś z nas ma robić sobie dodatkowe badania 40zł np. okulista lub u neurologa. Tłumaczono to, że widocznie pani doktor stwierdziła taka potrzebę. Mnie wysłano na badanie okulistyczne. Pani doktor rzuciła na mnie okiem, a że miałam okulary skierowała mnie na dodatkowe badanie. Pominę fakt, że to my musieliśmy iść do okulisty i to rejestrować się z wyprzedzeniem. Z naszej 10 osobowej grupy wysłała 2 osoby na dodatkowe badania. Niektórzy z tych 8 osób tez nosili okulary. Po prostu padło na mnie. Poszłam z tym do szefa i okazało się, że to ja stwarzam jakieś problemy. Podobna sytuacja była z samochodem. Wiadomo, ze egzamin zdaje się na Pandzie więc idąc do szkoły właśnie Pandą chciałam jeździć. A oni co jakiś czas próbowali wcisnąć mi Toyotę z automatyczną skrzynią biegów. Na części teoretycznej mówiono, że na Toyocie, będziemy jeździć góra 2-3 godz poza miastem i to Ci którym dobrze będzie szło. Rozumiem spróbować jak to jest, ale nie cały czas. Za każdy razem odmawiałam jazdy tłumacząc, że muszę się nauczyć zmieniać biegi w aucie. Tyle co się nasłuchałam od Pana Filipa to moje. Na szczęście ukończyłam ten kurs. Godz dodatkowe muszę wykupić w innej szkole. A SOS nie polecam, chyba, że ktoś lubi strzępić sobie nerwy.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: