• FAQ  • Szukaj  • Użytkownicy   •  Rejestracja  •  Profil   •  Zaloguj
 Rytmika, jÄ™zyki obce i inne zajÄ™cia dla maluchĂłw Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomo¶ć
blindmix

Doł±czył: 12 Kwi 2007
Sk±d: Szczecin

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 09:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A co sÄ…dzicie o poczÄ…tkowej edukacji w przedszkolach?
Czy dziekiacki powinny uczyć się jeżyków obcych, albo raczej: zacząć się z nimi oswajać? Czy powinny mięć zajęcia z rytmiki? Bawić się przy muzyce, w jej rytm? Jak często powinny "zaznawać" takich atrakcji? Czy wiecie jak to jest teraz w przedszkolach?

Administrator

Doł±czył: 02 Kwi 2007
Sk±d: Gryfino

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Miałem rytmikę w przedszkolu, angielskiego zacząłem się uczyć w I klasie podstawówki. Nie wiem czy mi to coś dało Wink

Generalnie jestem za, wszelkie formy aktywności wpływają na szybszy rozwój dziecka. Im szybciej zacznie się dziecko uczyć języków, tym łatwiej będzie mu to przychodzić i istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że szybciej zaczynając osiągnie lepszą znajomość języka.

Tylko, że za taki rzeczy trzeba dodatkowo płacić a nie wszyscy na to mają. Jeśli większość dzieci korzysta z tych możliwości a część nie, to ta część może czuć się gorsza. Nie wiem jak takie coś rozwiązać.

Doł±czył: 17 Wrz 2009
Sk±d: Szczecin

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 08:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A mój synek chodzi do przedszkola muzyczno-tanecznego w centrum Szczecinie, i tam uczy się języków, tańca i śpiewu, i szczerze mówiąc to SUPER pomysł. Co prawda ja również mówię z nim w domu po angielsku, i uważam że przynosi to bardzo wymierne korzyści. Potrafi używam drugiego języka jako dodatkowego, co prawda w formie pojedyńczych słów,
Osobiście gorąco polecam pomysł wprowadzania maluchom różnorodności edukacyjnej, no i polecam też moje przedszkole bo jest tego warte. :D

Ps w razie czego to jest kontakt do przedszkola 091-4841416 , 0693253391 Dodatkowa korzyść to najnijższa cena w szczecinie - 600zł za miesiąc
Ogl±da profil użytkownika  OdwiedĽ stronę autora    
kiel

Doł±czył: 18 PaĽ 2010

PostWysłany: Pon PaĽ 18, 2010 19:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

a ja uważam, że świetnym pomysłem jest też miniprzedszkole czy klub przedszkolaka, np.w EXPERT KIDS w budynku TVP na Niedziałkowskiego.
Nie ma problemu równych i równiejszych. wszystkie dzieci w ramach niewielkiej opłaty mają zapewnioną naukę języków obcych, plastykę, rytmikę, Musical Babies - nowość w Szczecinie. Uważam, że warto. Kadra do nauki języków - zawodowcy z Expert Kids bądź Bara Ojo. Dużo by mówić, najlepiej sprawdzić samemu

www.expert-dzieci.pl
Ogl±da profil użytkownika      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: