• FAQ  • Szukaj  • Użytkownicy   •  Rejestracja  •  Profil   •  Zaloguj
 HISZPAŃSKI Z LEKTOREM + kultura hiszp. dla zainteresowanych: Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fark.123

PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 23:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Rozpoczynają się wakacje...i rozpoczynają się wyjazdy... CO PROPONUJĘ: NAUKA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO NA WSZYSTSKICH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA. MOŻLIWA NAUKA CAŁEGO MATERIAŁU JAK I REALIZACJA TWOJEGO PLANU ZAJĘĆ(jeśli np masz problemy z jakimś zagadnieniem, w przygotowaniu do matury, egzaminu etc.). Ja: komunikatywny, miły, zaangażowany w to co robię, dokładny. Do lipca lektor w 5 warszawskich szkołach językowych: Language Station, Eklektika, Lingua Nova, Poręcka&Szkutnik, InCompany.
Współpracę ze szkołami zerwałem ja, w związku z przeprowadzką do Szczecina. POSIADAM WŁASNE MATERIAŁY. Mam doświadczenie w nauczaniu w przedziale wiekowym 3-57 lat. W szkole InCompany realizowałem nauczanie w prywatnych przedszkolach. Dla dociekliwych i lubiących hiszpański klimat możliwość wprowadzania do lekcji elementów kultury hiszpańskiej. Jestem absolwentem dwujęzycznego liceum José Martí w Warszawie z wykładowym językiem hiszpańskim (wykładowcy hiszpańscy) i legitymuję się oprócz polskiego, hiszpańskim Świadectwem Dojrzałości. Nauczam od 3,5 roku (z czego w szkołach językowych 2 lata). Zajęcia mogą odbywać się u mnie bądź ucznia. Cena: 40zł za godzinę zegarową. kontakt ze mną: 513-097-100 lub gg 1872595
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Rafał Kamiński
Ogląda profil użytkownika      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: