Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Tanie studia podyplomowe

Gazeta Wyborcza - Szczecin, 20.02.2008Zaczął się nabór na studia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. To okazja, by studiować za 20 proc. ceny

Pracownicy firm, którzy zapiszą się na studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim, zapłacą za cztery miesiące nauki od 550 zł do 1,1 tys. zł (zależnie od wielkości firmy). To od 20 do 40 proc. rzeczywistej ceny. Pozostała kwota zostanie sfinansowana ze środków Unii Europejskiej.

- To szansa dla osób, których nie stać było na podnoszenie kwalifikacji. Normalnie, w zależności od kierunków, takie studia kosztują od 3 do 4 tys. zł - mówi Andrzej Łuc, odpowiedzialny za organizację zajęć. - Oferta US skierowana jest do kadry zarządzającej i pracowników przedsiębiorstw, którzy mają wykształcenie wyższe magisterskie lub tytuł licencjata.

Studia rozpoczną się już w marcu. Zajęcia będą odbywały się w weekendy, trzy razy w miesiącu. Dyplomy słuchacze otrzymają w lipcu. Do wyboru jest pięć kierunków: analiza finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem, efektywność inwestycji i wycena przedsiębiorstw, ubezpieczenia i rynki kapitałowe, zarządzanie finansami przedsiębiorstw oraz rachunkowość (studia w Kołobrzegu). W sumie - 105 miejsc. Zainteresowani muszą się pospieszyć, bo o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Nabór trwa do 10 marca.

Z oferty studiów dofinansowanych skorzystało już ponad 1,1 tys. pracowników zachodniopomorskich firm. Więcej informacji o dofinansowaniu nauki i programie zajęć - pod nr. tel. 091 444 11 47.

ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Gazeta Wyborcza - Szczecin


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net