Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Wystartował konkurs Wolszczan 2008

Gazeta Wyborcza - Szczecin, 03.03.2008Indeks na studia i wycieczkę do europarlamentu w Brukseli wygrać może zwycięzca tegorocznej edycji konkursu Wolszczan 2008. Do 18 marca trwa rejestracja kandydatów.

Konkurs dla wszechstronnie utalentowanych uczniów organizują miasto Szczecin i Kuratorium Oświaty. Patronem jest "Gazeta Wyborcza".

- Chcemy promować myślenie interdyscyplinarne - informuje Alicja Zalewska-Kubiak, dyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Edukacyjnego, które w imieniu miasta zajmuje się przygotowaniem Wolszczana 2008. - Poszukujemy młodych ludzi, potrafiących swobodnie poruszać się nie w jednej, lecz w wielu dziedzinach wiedzy, którzy opanowali, co najmniej jeden język obcy, są otwarci na świat, komunikatywni, łączą wszechstronność z talentem i praktycznymi umiejętnościami.

Organizatorzy zapraszają uczniów zachodniopomorskich młodzieżowych szkół ponadgimnazjalnych. Test eliminacyjny odbędzie się 29 marca, dla ułatwienia - i w Szczecinie (ZCE przy ul. Hożej 6), i w Koszalinie (II LO) przy ul. Chełmońskiego 7. Finał 5 kwietnia w ZCE.

Specjalną kartę zgłoszeniową (pobrać ją można ze stron internetowych organizatorów) należy przesłać do ZCE pocztą lub pod nr faksu (091) 442 05 16.

Rejestracja i szczegółowy regulamin na stronach internetowych: www.kuratorium.szczecin.pl oraz www.zce.szczecin.pl

ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Gazeta Wyborcza - Szczecin


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net