Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Jak lepiej się uczyć?

Szczeciński Informator Edukacyjny, 13.03.2008Efektywne zarządzanie czasem, szybkie czytanie i nowatorskie metody uczenia się to sposób na osiągnięcie sukcesu - mówią autorzy projektu AutoRozwój.pl. W czwartek podczas warsztatów w CH Galaxy podzielą się wiedzą i umiejętnościami, które posiedli

Warsztaty w sali kinowej Galaxy poprowadzą dwaj młodzi trenerzy, studenci Uniwersytetu Szczecińskiego. - Adresujemy je do ambitnych licealistów i studentów, którzy chcą się uczyć jeszcze szybciej i osiągać lepsze wyniki od innych - tłumaczy Michał Szczeciński, trener rozwoju osobistego.

Narzędzia, które zaprezentują trenerzy, zostały opracowane podczas spotkań z młodymi szczecinianami, którzy osiągnęli sukces, m.in. z Mateuszem Sawrymowiczem oraz ze szczecińskimi studentami Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Podczas trzygodzinnego ,,seansu autorozwoju" słuchacze nauczą się lepiej wykorzystywać każdą godzinę nauki, poznają metody szybkiego czytania i zapamiętywania. Patronat nad projektem AutoRozwój.pl objęli prezydent Szczecina oraz rektorzy uczelni publicznych. Początek o godz. 17. Bilety 39 i 35 zł.

ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net