Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Konkurs o tematyce HIV i AIDS

Gazeta Wyborcza - Szczecin, 04.09.2007Kształtowanie akceptacji, współczucia i życzliwości wobec osób żyjących z HIV i chorych na AIDS, refleksja nad uczuciami, jakie wzbudzają w nas tacy ludzie, zmniejszenie negatywnych emocji związanych z obcowaniem z zakażonymi - takie są założenia konkursu organizowanego przez zachodniopomorski sanepid

Konkursową pracą może być dowolna forma pisarska np. reportaż, felieton, opowiadanie, pamiętnik, wywiad itp. dotycząca życia osób żyjących z HIV oraz chorych na AIDS (zwłaszcza w kontekście tolerancji lub jej braku). Prace należy przesyłać w dwóch egzemplarzach, przepisane na komputerze w formacie A4 oraz w formie elektronicznej (dyskietka lub płyta CD) do 5 listopada 2007 r. na adres:

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie,

Dział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

ul. Spedytorska 6/7, 70-632 Szczecin

(z dopiskiem na kopercie "Konkurs").

Zestaw musi być zaopatrzony w godło (pseudonim). Godło należy także umieścić na dołączonej do zestawu zaklejonej kopercie. Wewnątrz powinny się znaleźć dane osobowe uczestnika: imię i nazwisko, adres, nr telefonu, e-mail. Jeśli uczestnik pragnie pozostać anonimowy, może to zaznaczyć, podając swoje dane. Jego nazwisko pozostanie wtedy tylko do wiadomości organizatorów.

Udział w konkursie wiąże się z umieszczeniem danych osobowych uczestnika w bazie danych WSSE w Szczecinie oraz przetwarzaniem ich, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn. zm.) w celu przeprowadzenia konkursu oraz dalszego wykorzystania prac. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikacji utworów.

W przypadku uczestnictwa w konkursie osoby, która nie ukończyła 18 roku życia, wymagana jest zgoda przedstawiciela ustawowego dziecka na udział w konkursie (dołączona pisemnie w korespondencji wraz z pracą).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone przez patronów medialnych konkursu: szczecińską "Gazetę Wyborczą" i Polskie Radio Szczecin oraz na stronie internetowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (www.wsse.szczecin.pl) 29 listopada 2007 r.

W szczecińskim wydaniu "Gazety Wyborczej" zostaną wydrukowane zwycięskie oraz wyróżnione prace. Utwór zdobywcy pierwszego miejsca zostanie także przedstawiony na antenie Polskiego Radia Szczecin.

Szczegółowe informacje - w Dziale Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia WSSE, pod nr. tel. 0-91 432 22 57 (56).

ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Gazeta Wyborcza - Szczecin


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net