Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Hey, Juwenalia! Korowód we wtorek

Gazeta Wyborcza - Szczecin, 27.05.2008Studenckie święto potrwa do końca tygodnia. Największa atrakcja pierwszego dnia imprezy to koncert zespołu Hey.

Impreza rozpocznie się we wtorek o godz. 18 korowodem studentów, którzy ruszą z pl. Mickiewicza pod Urząd Miejski. Tam od prezydenta Szczecina odbiorą symboliczne klucze do bram miasta. Potem przejdą przez miasto ulicami: Pobożnego, Małopolską, Matejki, pl. Żołnierza Polskiego, pl. Lotników, al. Jana Pawła II, pl. Grunwaldzki i Jasne Błonia. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. O 19.30 w Amfiteatrze rozpoczną się koncerty. Gwiazdami wieczoru będą zespół Hey oraz grupa Vavamuffin. Bilet normalny kosztuje 20 zł, studenci płacą po 10 zł.

W środę odbędzie się m.in. przegląd filmów amatorskich, finał konkursu fotograficznego "Szczecin w oczach studentów". Od godz. 17 na terenach AR (ul. Chopina) grać będą Underground Fly, The Twister, KSU i Akurat. W czwartek na terenie między akademikami Politechniki Szczecińskiej zagra m.in. zespół disco polo Boys (studenci wstęp wolny, pozostali 10 zł). Piątek m.in. to występ O.S.T.R. i Tede (teren US przy al. Piastów, godz. 20, bilety 10 i 20 zł).

ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Gazeta Wyborcza - Szczecin


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net