Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Studenckie dni w Świnoujściu

Gazeta Wyborcza - Szczecin, 18.07.2008Zajęcia dla dzieci, happeningi i pokazy filmowe - takie wydarzenia znalazły się w piątkowym programie Famy.

Studenckie dni w Świnoujściu
38. Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej oficjalnie rozpoczął się w środowy wieczór. Zabawa zakończyła się grubo po północy. W Jazz Clubie Centrala wystąpił kabaret PODŁOsię. Po nim rytmami rodem z Jamajki bawił widzów zespół Niceness. W muszli koncertowej świetny koncert dała warszawska grupa Sorry Boys, która brzmiała jak the Cure czy Clan of Xymox za najlepszych czasów.

W piątek studenci zaczną festiwalowe działania od zabawiania najmłodszych. Od godz. 11 na plaży (wejście Gryf) rusza "Fama dzieciom". Wieczorem o godz. 18.30 na dziedzińcu Młodzieżowego Domu Kultury odbędą się pierwsze tegoroczne happeningi Famy, a pół godziny później w MDK - prezentacja filmów studentów wydziału sztuki Politechniki Radomskiej. Uwaga! Wieczorne imprezy, które miały się odbyć w restauracji Konstelacja, przeniesiono do Jazz Clubu Centrala. Tam zaplanowano wieczór literacki "Punklit" oraz występy muzyczne. O godz. 22 na sztucznym boisku obok amfiteatru ekipa Famy ma zagrać mecz z władzami Świnoujścia.

putBan(62);
Sobota też rozpocznie się na sportowo. Na plaży odbędzie się turniej o Puchar Polski w plażowej piłce ręcznej (początek godz. 10). Wieczorem o godz. 19 w muszli koncertowej zagości rock w wykonaniu szczecińskich kapel: Chocking Hazard i Fat Belly Family.

Program festiwalu na kolejne dni można znaleźć na www.fama.org.pl

ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Gazeta Wyborcza - Szczecin


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net