Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Witamy na stronie Szczecińskiego Informatora Edukacyjnego.

Szczeciński Informator Edukacyjny, 11.10.2010Z przyjemnością prezentujemy uruchomioną niedawno nową wersję naszego portalu szkoly.szczecin.pl.
Obecnie baza danych Szczecińskiego Informatora Edukacyjnego obejmuje ponad 700 szczecińskich jednostek edukacyjnych i z edukacją związanych (patrz: baza szkół).


Witamy na stronie Szczecińskiego Informatora Edukacyjnego.

Zmianie uległa szata graficzna i rozkład poszczególnych elementów strony. W celu uproszczenia i poprawy jakości korzystania ze strony zmieniliśmy także kategorie widoczne w menu górnym i menu użytkownika oraz poszerzyliśmy bazę informacyjną o nowe kategorie widoczne w menu bocznym (dodane kategorie to: szkoły tańca, szkoły sztuk walki, nauka i praca za granicą, internaty, akademiki). Planujemy wprowadzenie jeszcze kilku nowych kategorii, wśród nich m.in. „Praca dla nauczyciela” i „Koła zainteresowań”.

W nowo powstałej zakładce „Dodaj szkołę” (patrz: menu górne) umieściliśmy formularz umożliwiający dodanie wpisu szkoły do naszej bazy informacyjnej, jak również podstawowe informacje dotyczące naszej oferty reklamowej.

Na stronie głównej umieszczamy najświeższe aktualności z zakresu edukacji, a osoby chętne do przejrzenia wszystkich artykułów zamieszczonych na łamach portalu zapraszamy do korzystania z zakładki „artykuły”.

Zachęcamy do rejestrowania się na naszej stronie i wymieniania się swoimi opiniami na forum. Namawiamy również do oceniania szkół i jednostek związanych z edukacją, a tym samym do kreowania rankingów, które powstają automatycznie w oparciu o tą ocenę.

 

Jesteśmy otwarci na zgłaszanie wszelkich uwag, sugestii, pomysłów i pytań :)

 

Dziękujemy za odwiedzenie Szczecińskiego Informatora Edukacyjnego i jednocześnie zachęcamy do częstego korzystania z naszej strony.

Zespół Szczecińskiego Informatora Edukacyjnego


ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net