Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Już wkrótce w Szczecinie jeden z 10 warsztatów fotograficznych na 10-lecie LUMIXA!

Szczeciński Informator Edukacyjny, 24.07.2011Z okazji 10-lecia marki LUMIX firma Panasonic we współpracy z e-cyfrowe przygotowała prezent dla wszystkich miłośników fotografii. W 10 miastach Polski odbędzie się 10 darmowych warsztatów fotograficznych poświęconych różnym tematom fotograficznym. Warsztaty prowadzone będą przez profesjonalnych fotografów, redaktorów magazynu Digital Foto Video oraz przez trenerów Panasonica. Na warsztatach będzie można korzystać ze wszystkich aparatów z rodziny LUMIXA oraz wygrać najszybszą na świecie kartę pamięci Panasonic RP-SDA. Już 31 lipca 2011 warsztat odbędzie się w Szczecinie!

Już wkrótce w Szczecinie jeden z 10 warsztatów fotograficznych na 10-lecie LUMIXA!

Panasonic i e-cyfrowe goszczą ze swoimi warsztatami w 10-ciu miastach Polski: Rzeszów 09.07, Lublin 10.07, Poznań 16.07, Łódź 17.07, Wrocław 23.07, Katowice 24.07, Trójmiasto 30.07, Szczecin 31.07, Białystok 06.08, Warszawa 07.08. W każdym mieście omawiany będzie inny temat fotograficzny: makrofotografia, fotografia wnętrz, życie codzienne, krajobraz, portret w plenerze, przyroda, zdjęcia nocne, portret we wnętrzu, architektura, sport. W Szczecinie
w niedziele 31 lipca będziemy zajmować się portretem we wnętrzu.

 

Warsztat fotograficzny w Szczecinie odbędzie się w godzinach 10.00 – 17.00. Szczegółowe miejsce warsztatów zostanie podane zapisanym osobom. Liczba miejsc ograniczona, w szkoleniach może wziąć udział 100 uczestników. Prowadzący wprowadzi uczestników w temat portretu we wnętrzu, na przykładzie  różnych zdjęć przekaże niezbędną wiedzę i wytłumaczy jak poprawić własny warsztat. Po wykładzie uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, w których odbędą się praktyczne zajęcia warsztatowe z użyciem aparatów LUMIX. Wszystkie grupy pod okiem prowadzącego będą uczestniczyły w plenerze fotograficznym, podczas którego będą wykonywać zdjęcia, które następnie będą mogli zgłosić do konkursu. Przed plenerem uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się ze sprzętem fotograficznym marki LUMIX, a trenerzy Panasonica zdradzą im tajniki wykorzystywania wszystkich ciekawych funkcji aparatów marki LUMIX.

Po zajęciach praktycznych przyjdzie czas na konkurs na najlepsze zdjęcie z pleneru. Jurorami w konkursie są sami uczestnicy, którzy z pośród zgłoszonych zdjęć wybierają ich zdaniem najbardziej udane. Następnie, prowadzący omówi wszystkie zdjęcia zgłoszone do konkursu, powie o ich zaletach i wadach oraz udzieli wskazówek, co zrobić, aby ustrzec się popełnionych błędów w przyszłości.

Już dziś zapraszamy do zapisów na szkolenie na stronie www.e-cyfrowe.pl/fotografowanie oraz do odwiedzenia profili Panasonic Polska i Fotografia lubię to! na Facebooku, na których będzie można śledzić wszystko, co dzieje się wokół  10 warsztatów fotograficznych na 10-lecie Lumixa”.  

 

O Panasonic

 

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji elektroniki zaspokajającej szeroką gamę potrzeb konsumentów, biznesu i przemysłu. Firma
z siedzibą w Osace, w zakończonym 31 marca 2011 roku finansowym, zanotowała sprzedaż netto w wysokości 8,69 bilionów jenów. Akcje firmy notowane są na giełdach w Tokio, Osace, Nagoyi oraz w Nowym Jorku (symbol NYSE: PC). Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem
http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.

 

O e-cyfrowe

 

e-cyfrowe.pl jest jednym z najstarszych i największych polskich sklepów internetowych ze sprzętem foto-video. Oferuje ponad 7 tysięcy produktów, w tym: aparaty cyfrowe, lustrzanki, kamery, karty pamięci, pokrowce i wiele innych akcesoriów fotograficznych. Sklep ma silną i ugruntowaną markę na ryn­ku. Cieszy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie jakości usług. Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich tych, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze oraz wygodnych i bezpiecznych zakupach bez wychodzenia z domu.

 

O Digital Foto Video

DIGITAL FOTO VIDEO to największy  polski miesięcznik fotograficzny. W każdym wydaniu można znaleźć szczegółowe testy sprzętu fotograficznego od aparatów po torby, porady jak lepiej fotografować i jak obrabiać zdjęcia za pomocą programów graficznych. Integralną część każdego wydania stanowi galeria czytelników oraz fotoocena, gdzie fachowcy omawiają zdjęcia nadesłane przez czytelników pisma. Miesięcznik prowadzi własny portal fotograficzny z prężnym forum na którym można zadać pytanie redaktorom pisma. Spośród zdjęć umieszczanych w galerii portalu redakcja co miesiąc wybiera kilkanaście do publikacji na łamach gazety.

 


ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net