Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Szybka nauka. Jak otrzymać szkolenie warte 157 zł za darmo?

Szczeciński Informator Edukacyjny, 22.06.2012Wyobraź sobie, że potrafisz przeczytać przeciętnej grubości książkę (ok. 300str) w 1,5 – 2,5 godziny. W 3 miesiące nauki, komunikujesz się w języku obcym na poziomie podstawowym, a przygotowanie do prezentacji zajmuje Ci kilka minut.

Szybka nauka. Jak otrzymać szkolenie warte 157 zł za darmo?

To są techniki szybkiej nauki w praktyce. Umiejętności pozwalające w większym stopniu wykorzystać potencjał mózgu w nauce i pracy z informacją. 

Łatwo zaobserwować, że dzisiaj nie liczy się tak bardzo to co wiesz, ale to jak szybko potrafisz nauczyć się nowych rzeczy. Mamy boom informacyjny, wiedza szybko się dezaktywuje i umiejętności szybkiej nauki stały się mega dźwignią w skutecznym zdobywaniu wiedzy i pracy z informacją. Szybkie czytanie, techniki pamięciowe i mapy myśli są narzędziami. W połączeniu z umiejętnością kierowania swoją uwagą, odpowiedniemu nastawieniu umysłu i kontrolowaniu emocjami stajesz się znacznie lepiej przygotowany do osiągania swoich celów zawodowych czy osobistych.

Na rynku pracy wygrywają Ci, którzy mądrzej grają głową. Nauka w szkole jednak słabo Nas do tego przygotowuje. 49% absolwentów wyższych uczelni w Szczecinie jest bezrobotna. Podobnie jak Ci, którzy chcą pozostać at

Intelektualnie.pl specjalizuje się w 1-weekendowych kursach szybkiej nauki. Centrum szkoleniowe przygotowało wakacyjną promocję, gdzie każdy kto chce poprawić wyniki w szkole lub w pracy, Teraz ma możliwość nabyć te umiejętności. Dodatkowo otrzyma kilka prezentów, w  tym szkolenie o wartości 157 zł.

Jak otrzymać to szkolenie warte 157 zł za darmo?

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami promocji. Tylko do końca trwania Euro 2012 (1 lipca)

http://www.intelektualnie.pl/szkolenia/pakiet_3_szkolen/

Dane kontaktowe do trenera organizującego kursy znajdziesz na dole powyższej strony.


ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net