Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Trwa rekrutacja na szczecińskich uczelniach

Szczeciński Informator Edukacyjny, 18.07.2013Ze wstępnych informacji wynika, że najpopularniejszymi kierunkami na Uniwersytecie Szczecińskim są Psychologia (5 osób na miejsce) i Filologia angielska (4 osoby na miejsce). Obecnie na większości kierunków zakończył się pierwszy, a rozpoczął drugi etap rekrutacji, polegający na zebraniu kompletu dokumentów i potwierdzeniu danych wcześniej zadeklarowanych przez kandydatów w elektronicznym systemie rekrutacji.

Równolegle trwa już drugi nabór na liczne kierunki studiów na Uniwersytecie. Ci, którym nie poszczęściło się przy pierwszym wyborze, mają jeszcze około 30 innych opcji dziennego studiowania. W sumie, do pierwszego naboru na studia dzienne zarejestrowało się około 5,4 tysiąca chętnych.

Jeszcze większym zainteresowaniem cieszy się oferta rekrutacyjna Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Chęć studiowania na dziennych kierunkach ZUT zadeklarowało aż 10 tys. osób. Najwięcej chętnych jest tradycyjnie na Budownictwo i Informatykę. Sporym zainteresowaniem cieszy się także Inżynieria środowiskowa.


ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net