Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Trwa rekrutacja zimowa na szczecińskich uczelniach

Szczeciński Informator Edukacyjny, 03.01.2014Nie idzie ci zbyt dobrze na pierwszym roku wybranego w wakacje kierunku? To jeszcze nic straconego! Wiele szczecińskich szkół wyższych przygotowało specjalną ofertę dla osób rozczarowanych swoim pierwszym kierunkiem, czy tez po prostu chcących zacząć studiować coś nowego od marca. Właśnie dla nich rozpoczyna się w styczniu zimowy nabór na liczne atrakcyjne kierunki.

Trwa rekrutacja zimowa na szczecińskich uczelniach

Większość szkół wyższych zachęcająca do rekrutacji zimowej prowadzi nabór do końca lutego, więc każdy ma jeszcze czas i szansę na dokładne przemyślenie kolejnego wyboru, dzięki czemu może on okazać się tym właściwym. Nie należy się przy tym obawiać, że dla zimowego naboru oferta jest uboga, lub że nowi studenci mają znacznie zawężony wybór. Szkołą zależy na konkurencyjności i różnorodności swoich propozycji, co wiąże się z większą liczbą studentów zasilających poszczególne instytucje edukacyjne.

Zimowy nabór w Szczecinie jest prowadzony między innymi przez Akademię Morską, Wyższą Szkołę Bankową, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych oraz przez Collegium Balticum.


ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net