Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Już czas pomyśleć o koloniach!

Szczeciński Informator Edukacyjny, 25.04.2014Wakacje zbliżają się do nas już wielkimi krokami, dlatego o sposobie na ich spędzenie warto pomyśleć zawczasu. Już niedługo wszystkie najciekawsze miejsca mogą być przecież zajęte!

Już czas pomyśleć o koloniach!

Szczecin ma swoim mieszkańcom, zwłaszcza tym młodszym, wiele do zaoferowania w wakacje, jednak to co interesuje dzieci i młodzież najbardziej to zdecydowanie kolonie i obozy letnie. Po trudach szkolnych zmagań nie ma nic lepszego niż wyjazd, oderwanie się od codziennych spraw i znajomego otoczenia czy też przeżycie wakacyjnej przygody wraz z rówieśnikami.

Zapisy u szczecińskich organizatorów trwają już w najlepsze. W roku 2014, podobnie jak w latach ubiegłych, największym zainteresowaniem wśród rodziców i dzieci cieszą się wyjazdy do Dźwirzyna, Łukęcina oraz Karpacza.

Z roku na rok coraz więcej rodzin decyduje się na wysłanie dziecka na kolonię lub obóz sportowy. O słuszności takiej decyzji zapewniają zgodnie nauczyciele, psychologowie i pedagodzy, których zdaniem taka odskocznia od szkolnej rutyny jest dzieciom bardzo potrzebna. Do tego wspólna zabawa i przebywanie na łonie przyrody pozwalają dzieciakom na zdobycie nowych doświadczeń i lepszy rozwój psychospołeczny. Pamiętajmy także, że wypoczęty i chłonny umysł z tym większą ochotą zasiądzie znów we wrześniu do pilnej nauki.


ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net