Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

reklama szczecin

Przygotowujesz się do obrony pracy dyplomowej? Odwiedź serwis Notatek.pl

Szczeciński Informator Edukacyjny, 05.07.2016Koniec czerwca i początek lipca to czas obron prac licencjackich i magisterskich. Po za oczywiście pytaniami dotyczącymi treści pracy powinniśmy spodziewać się również tych dotyczących treści z toku studiów. Co zrobić, gdy brakuje materiałów do nauki? Polecamy odwiedzić portal Notatek.pl

Przygotowujesz się do obrony pracy dyplomowej? Odwiedź serwis Notatek.pl

Jak przygotować się do obrony?

Powszechna jest opinia, że obrona to już tylko „formalność”. Jednak mimo wszystko każdy woli być do niej przygotowany tak, aby odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania komisji. Jeżeli pisałaś lub pisałeś prace sam, nie musisz się martwić o pytania z jej zakresu. Warto oczywiście przypomnieć sobie teorie, które jej towarzyszyły i ogólne założenia, tak żeby nie „wyłożyć” się na najprostszej części. Kolejny trudniejszy etap to przygotowanie do pytań z zakresu toku studiów. Większość uczelni przedstawia zagadnienia, z których zakresu można spodziewać się pytań. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest je opracować oraz nauczyć się ich treści. Co zrobić, gdy jednak nie mamy notatek z poprzednich lat i nie wiemy zabrać się do tych zagadnień? W szczególności, gdy na wizyty w bibliotece nie ma już czasu, a terminy nas gonią. My zachęcamy odwiedzić serwis Notatek.pl. Znajdziecie tam bazę ponad 100 tysięcy materiałów z uczelni z całej Polski!

Jak działa portal Notatek.pl?

 Serwis od ponad 8 lat zapewnia studentom darmowy dostęp do bazy notatek z wykładów i zajęć. Dzięki współpracy z największymi pracodawcami w Polsce, umożliwia także zdobycie wymarzonej posady. Na stronie możemy znaleźć ponad 100 tyś notatek z 270 uczelni w Polsce. Do dyspozycji studentów są materiały z takich dziedzin nauki jak: humanistyczne, społeczne, ekonomiczne, prawne, matematyczne, fizyczne, chemiczne, biologiczne, geograficzne, techniczne, rolnicze, medyczna, a nawet teologiczne. W serwisie można się zarejestrować używając zarówno tradycyjnej poczty e-mail jak i również facebooka.  Notatek.pl jest największym serwisem wymiany notatek w Polsce.

Jak działa wymiana notatek w serwisie Notatek.pl

Aby dodać notatkę do serwisu musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Następnie wrzucasz swoje materiały w wersji elektronicznej do serwisu i możesz dzielić się nimi nie tylko ze znajomymi, ale także ze innymi studentami z całego kraju. Ty również masz dostęp do notatek innych studentów. Dodatkowo serwis posiada możliwość komentowania udostępnianych materiałów, dzięki czemu łatwo wyjaśnić np. problematyczne kwestie lub poprawić błędy. Ponad to wszystkie materiały udostępniane w serwisie są sprawdzane pod kątem ich czytelności, praw autorskich oraz czy nie znajdują się już serwisie. Dzięki temu unikniesz wielu godzin poszukiwań potrzebnych notatek pośród setek identycznych tekstów. Jest to jedna z głównych zalet serwisu Notatek.pl.

Jak szukać materiałów?

Oczywiście w serwisie nie ma notatek z każdego przedmiotu i może zdarzyć się tak, ze akurat nie będzie ich z Twojej uczelni. Spokojnie, może taki sam przedmiot o podobnym zakresie materiałów jest też na innym uniwersytecie? Lub ten sam wykładowca prowadzi zajęcia w różnych szkołach? Notatek w serwisie możesz szukać po nazwie przedmiotu, zagadnieniach, uczelni a nawet nazwisku prowadzącego. Więc spokojnie, na pewno coś znajdziesz.

Sprawdź nas: Notatek.pl


ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2018. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net