Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych 2006/2007

Szczeciński Informator Edukacyjny, 07.04.2007W związku z zakończeniem konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2006/2007 dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, serdecznie zapraszam wszystkich laureatów wraz z rodzicami oraz dyrektorów szkół i nauczycieli - opiekunów laureatów na Uroczyste Zakończenie.

Odbędzie sie ono w następujących dniach:

17 kwietnia 2007 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie, Al. Piastów 12, o godzinie 11.00, dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatów: choszczeńskiego, goleniowskiego, gryfickiego, gryfińskiego, kamieńskiego, łobeskiego, miasta Szczecin, miasta Świnoujście, myśliborskiego, polickiego, pyrzyckiego, stargardzkiego.

18 kwietnia 2007 roku w Szkole Podstawowej Nr 18 w Koszalinie, ul. Staszica 6, o godzinie 11.00 dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatów: białogardzkiego, drawskiego, kołobrzeskiego, koszalińskiego, miasta Koszalin, sławieńskiego, szczecineckiego, świdwińskiego, wałeckiego.

Na uroczystość zapraszam również laureatów etapu regionalnego ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego".

Zachodniopomorski Kurator Oświaty Maciej Kopeć

źródło: kuratorium.szczecin.pl


ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net