Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Szkoła dla trochę starszych

Gazeta Wyborcza - Szczecin, 24.11.2007Akademia 50+ będzie od grudnia działać w Szczecinie. Pierwsza, 12-osobowa grupa nauczy się obsługi komputera i języków obcych.

Od stycznia będzie można zapisać się także na wykłady z psychologii i profilaktyki zdrowotnej (poprowadzą je wykładowcy PAM i US). W ramach przedmiotu kultura i obyczaj odbędzie się seminarium o winie (na koniec semestru planowana jest wycieczka do Francji). O tym, jak pielęgnować swoje ciało i pięknie wyglądać, będzie się można dowiedzieć na zajęciach z urody.

- Program będzie modyfikowany w zależności od oczekiwań słuchaczy - mówi Zbigniew Wilkoński, organizator szkoły. - W weekendy planujemy wycieczki szlakiem miast polskich i europejskich, turnieje brydżowe i szachowe oraz imprezy integracyjne.

Miesiąc zajęć (6 godzin w tygodniu) będzie kosztował 150 zł. Zajęcia będą odbywały się w budynku Prywatnej Szkoły Podstawowej Leonarda Piwoni przy ul. Ściegiennego w godz. 17-21. Więcej informacji na stronie www.piwoni.pl i pod nr tel. 91 487 80 00.

ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Gazeta Wyborcza - Szczecin


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net