Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Przedszkole Publiczne nr 64 w Szczecinie


Adres: Księcia Barnima III Wielkiego 26
71-437 Szczecin

Telefon: 91 423 12 55

E-mail: pp64@um.szczecin.pl

Opinie: zobacz (2) »   dodaj »

Ocena: 0 oceń »

0 gwiazdek - na podstawie 1 ocen


Opinie o szkole

dodano: 08.09.2013, godz. 22.07 
Jestem dyrektorem PP nr 64 od 2005r. Opinia pani Adelajdy jest przejaskrawiona i krzywdząca dla naszej placówki i osób w niej pracujących.Podczas mojej dyrektorskiej kadencji nie zdarzyło się aby ktoś z pracowników był pod wpływem alkoholu.Panie nauczycielki są osobami kompetentnymi,wkładają w pracę wiele serca,a swą osobowością powodują,że dzieci czują się jak w drugim domu.Zapewniam,że traktujemy dzieci z szacunkiem i najważniejsze jest dla nas ich dobre samopoczucie,rozwój,bezpieczne i przepełnione zabawami dzieciństwo i dobre przygotowanie do szkoły i życia.
0/5

dodano: 25.01.2010, godz. 13.45 
Do tego przedszkola chodzila moja córka.To bylo kilka lat temu ale ten czas wspominam bardzo ŻLE!!! Nauczycielki nie nadawaly sie do pracy z dziećmi zostawily moja corke na schodach bo ich zdaniem nie nadawala sie do grupy dziecko spadlo i rozbilo sobie głowe!! zdażalo sie że inna pani byla pod wplywem alkocholu! interweniowalam w tej sprawia ale jak sie okazalo panie tam pracujace pracowaly tam dzieki protekcj corka kucharki itd.Dziecko zaczelo sie moczyć w nocy noi pożniej też w ciagu dnia w przedszkolu pani powiedziala że nie jest tam od zmieniania pampersow.Dużo by pisać PRZESTRZEGAM!!!
0/5


Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net