Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Aktualności

Edukacja w Szczecinie | Ogólne

23.01.2012

Wędrujące szkoły. Dokąd którą rzucił Soska

Żal, emocje, protesty. Takie są pierwsze efekty magistrackich planów restrukturyzacji oświaty ogłoszonych przez zastępcę prezydenta Szczecina Krzysztofa Soskę. Najważniejsze zmiany dotyczą 12 szkół. Od września 2012 r. mają być ze sobą łączone, co oznacza likwidację części z nich. Jakie budynki opuszczą szkoły, do jakich się przeprowadzą? Czy to poprawi warunki do nauki? Oto krótkie resume na ten temat. czytaj więcej »

09.12.2011

Zbiórka darów dla najuboższych

Co roku pracownicy Biblioteki Głównej Uniwersytetu Szczecińskiego organizują świąteczną zbiórkę darów dla najuboższych rodzin z naszego województwa. czytaj więcej »

09.12.2011

Pierwsze losowanie szczęściarzy, którzy dostaną żłobek

Po raz pierwszy w Szczecinie odbędzie się losowanie miejsc w żłobku. To finał naboru do placówki "Przy Strumyku" na Warszewie. czytaj więcej »

19.10.2011

Zachodniopomorskie Centrum Walki Krav-Maga, zaprasza na Seminarium

Zdjęcie: 571 SEMINARIUM Full Contact Fight po raz pierwszy w SZCZECINIE!!! czytaj więcej »

04.09.2011

Masz dobre stopnie? Zostań Zachodniopomorskim Talentem

"Zachodniopomorskie talenty" to program wspierania najzdolniejszej młodzieży w regionie. W tym roku szansę na stypendium (6 tys. zł rocznie) ma 120 uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. czytaj więcej »

04.09.2011

Może być i kwadrans dla przedszkolaka

- Dyrektor przedszkola kazała mi podpisać umowę od pełnej godziny do pełnej. A ja przywożę syna 20 po siódmej, a odebrać mogę najwcześniej kwadrans po drugiej - mówi wzburzony ojciec pięciolatka. - Co przedszkole na to? Kazali mi wykupić kolejną godzinę. czytaj więcej »

15.08.2011

CZY TWOJE DZIECKO DOBRZE WIDZI?

W związku ze wzrostem częstości występowania wad wzroku u dzieci, głównie krótkowzroczności, zapraszamy na badania okulistyczne pacjentów w wieku 7- 12 lat z wadą powyżej minus dwóch dioptrii, bez astygmatyzmu i zeza. czytaj więcej »

11.08.2011

A może do szkoły policealnej? Szybko zdobędziesz zawód.

Mimo że szkoły policealne uchodzą za mniej prestiżowe niż uczelnie wyższe, to jednak właśnie one oferują maturzystom coś, czego oczekują od nich przyszli pracodawcy: doświadczenie i zawód czytaj więcej »

24.07.2011

Już wkrótce w Szczecinie jeden z 10 warsztatów fotograficznych na 10-lecie LUMIXA!

Zdjęcie: 565 Z okazji 10-lecia marki LUMIX firma Panasonic we współpracy z e-cyfrowe przygotowała prezent dla wszystkich miłośników fotografii. W 10 miastach Polski odbędzie się 10 darmowych warsztatów fotograficznych poświęconych różnym tematom fotograficznym. Warsztaty prowadzone będą przez profesjonalnych fotografów, redaktorów magazynu Digital Foto Video oraz przez trenerów Panasonica. Na warsztatach będzie można korzystać ze wszystkich aparatów z rodziny LUMIXA oraz wygrać najszybszą na świecie kartę pamięci Panasonic RP-SDA. Już 31 lipca 2011 warsztat odbędzie się w Szczecinie! czytaj więcej »

13.07.2011

Nowe zasady opłat za przedszkola.

Trzeba konkretnie określić, w jakich godzinach dziecko będzie przebywać w placówce w poniedziałek, w jakich we wtorek, w jakich w środę itd. Takie szczegółowe pytania znajdą się w umowach, jakie od września rodzice muszą zawierać z przedszkolami. czytaj więcej »

« poprzednie 6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   następne »

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2019. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net