Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Michała Kmiecika w Szczecinie


Adres: 3 Maja 4/7
71-214 Szczecin

Telefon: 91 433 43 91

E-mail: sp61@um.szczecin.pl

WWW:

Opinie: zobacz (1) »   dodaj »

Ocena: 4.6 oceń »

4.6 gwiazdek - na podstawie 2 ocen


Opis szkoły

O szkole


Szkoła Podstawowa Nr 61 znajduje się w centrum Szczecina, ale stanowi w tej części miasta oazę zieleni dzięki ogrodowi, który otacza szkołę. Gdyby chcieć w skrócie opisać jej charakter, to można powiedzieć, że jest to szkoła S E R C A  i  R O Z U M U. Oznacza to, że stawiamy wymagania i dążymy do sukcesów naszych uczniów, ale pamiętając o dobrych relacjach z uczniami i rodzicami. Między innymi dlatego bierzemy czynny udział, wraz z innymi szkołami, w projekcie Sieci Szkół Przyjaznych realizowanym pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Rodziców. Uczniowie mają do dyspozycji bardzo dobrze wyposażoną bazę szkoły, w skład której wchodzą: duża i mała sala gimnastyczna, siłownia, pracownia komputerowa i centrum multimedialne z bezpiecznym dostępem do internetu (8 stanowisk), gabinety i pracownie przedmiotowe oraz nowoczesna sala audiowizualna do nauki języków obcych.  


Co to jest dobra szkoła?


Według nas to taka szkoła, która stale się sobie przygląda i doskonali, co ma odzwierciedlenie w podejmowanych działaniach.


Opinie o szkole

dodano: 08.07.2007, godz. 14.05 
Chodziłam do tej szkoły 5 latt i wspominam ją bardzo miło. Lubiłam zajęcia edukacyjne z p. Iwonką w klasie 0, potem z p. Wiesławą Szymańską w klasach 1-3, ale najmilej wspominam wchowawstwo p. Radka Hinca w 4 klasie. Moja klasa też była światna, nie było żadnego wywyższania się, a z chłopakami bardzo miło grało się w ciepłe dni w piłkę nożną na boiskou szkolnym. Polecam tą szkołę wszyskim i pozdrawiam grono pedagogicze jak i wszyskich uczniów oaz absolwentów !!! :)
0.45/5


Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net