Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Szkoła Podstawowa nr 68 w Szczecinie


Adres: Zakole 1a
71-454 Szczecin

Telefon: 91 453 64 48

E-mail: sp68@um.szczecin.pl

WWW:

Opinie: zobacz (1) »   dodaj »

Ocena: 0 oceń »

0 gwiazdek - na podstawie 1 ocen


Opis szkoły

Szkoła Podstawowa nr 68 to nowoczesna i duża placówka, w której znajduje się obecnie Gimnazjum nr 28. Baza szkoły to przestronne i funkcjonalne pomieszczenia lekcyjne i inne, niezbędne do funkcjonowania gabinety, takie jak, np. pracownia komputerowa, biblioteka, czytelnia, świetlica, stołówka, sklepik, tzw. „mała scena”, sala gimnastyczna, sala gier stołowych, siłownia, boiska sportowe i korty tenisowe. W szkole znajdują się również gabinety - opieki medycznej i stomatologiczny.


             Obecnie dyrektorem szkoły jest Krystyna Szczęśniak-Jóźwiak, która zatrudnia 42 nauczycieli i 17 pracowników obsługi. W 20 oddziałach uczy się 480 uczniów.

Opinie o szkole

dodano: 09.11.2012, godz. 21.32 
szkoła na beznadziejnym poziomie, żeby dziecko wiedziało coś więcej trzeba zapisywać na zajęcia prywatnie, córka przeszła do kolejnego etapu z konkursu z j. polskiego i przez miesiąc nie doczekała się materiałów od pani któa miała ją dalej przygotowywać, wszystko trzeba robić we własnym zakresie - nauczycielom nie zależy na sukcesach uczniów, nie wspominając o poziomie niektórych z nich(np nauczycielka historii używała w obecności dzieci słów takich jak: penis w zwodzie, erekcja albo kutasiński...) nic dodać nic ująć...
0.09/5


Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net