Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Gimnazjum nr 39 w Zespole Szkół nr 11 w Szczecinie


Adres: Piaseczna 40
70-893 Szczecin Szczecin

Telefon: 91 466 60 51

E-mail: sekretariat@zs11.szczecin.pl

WWW:

Opinie: zobacz (1) »   dodaj »

Ocena: 2.7 oceń »

2.7 gwiazdek - na podstawie 3 ocen


Opis szkoły


Zespół Szkół Nr 11 położony jest w Prawobrzeżnej części Szczecinia, w otoczeniu kniei Bukowej i domków jednorodzinnych. Swoim rejonem obejmuje osiedla: Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce. W skład Zespołu Szkół Nr 11 wchodzą Szkoła Podstawowa Nr 28 i Gimnazjum Nr 39.

Wszystkie gabinety są bardzo dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne i sprzęt audiowizualny. W Zespole uczy się 426 uczniów, w Szkole Podstawowej 285, w Gimnazjum 141. Żaden z nich nie jest anonimowy. Praca wychowawcza prowadzona jest zgodnie z oczekiwaniami społeczności szkolnej - stąd też uczniowie czują się w szkole bezpiecznie, a rodzice akceptują realizowane formy pracy. Szkoła zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (40 nauczycieli).

Opinie o szkole

dodano: 27.04.2007, godz. 16.58 
¦wietna szkoła... kończę ja w tym roku i strasznie zaluje ze te 3 lata tak szybko minely. Szkoła ma wspaniały, kameralny klimat, wpływ na to maja świetni (z MALYMI wyjatkami) uczniowie, oraz najwspanialsi na świecie nauczyciele... Chyba na zadnego z nich nie moge nazekac. Napewno wspominac bede p. Durkę, najlepszą pania pedagog i polonistke w jednej osobie. Dba ona o uczna, mówi do niego ludzkim językiem, i mimo swych zmiennych humorków- naprawde świetnie się z nia wspolpracowalo. Dyrekcja pierwsza klasa- razem z pania Durką swietnie sobie radzi. Mila i sympatyczna p. dyrektor, z która zawsze mozna sie dogadac... W wiekszosci szkol postrachem uczniów jest matma i fizyka- NIE W TEJ SZKOLE! P. Mikołajczak sprawiala ze na lekcje przychodzilam z usmiechem i zapalem do pracy;) Uczniowie rwali sie do tablicy! Pani Justynka traktowala nas jak kolegów co bardzo pomagało w nauce. Historia- to nie byla nigdy nudna lekcja, dyskusje, opowiesci pani Agnieszki- to jest wlasnie to! Dzieki Pani Konieczce polubilam historie:) Pani Sylwia i Pani Magda potrafiły nas zainteresować nawet NIEMIECKIM! W średniej szkole uczniowie nie maja problemów z tym jezykiem dzieki temu czego tu sie nauczyli! W-fisci- najsympatyczniejsi ludzie w szkole- P. Zart- mozna z nim naprawde pozartowac;) Nie bede rozpisywac sie na temat kazdego nauczyciela z osobna! Sa świetni! Mozna sie z kazdym dogadac- co nie znaczy ze do nauki nie warto sie przykladac- w szkole jest dosc wysoki poziom nauczania wiec uczniowie którzy chca dostac sie np do LO2 nie maja z tym problemu;) Uczniów jest nie wielu, nauczycieli tez- wiec kazdy sie zna, i panuje mila rodzinna atmosfera, podstawowka nam nie przeszkadza- razem mozna sie swietnie bawic- polecam tą szkołe WSZYTSKIM! Szkole polecam naprawde kazdemu! Mozna sie wiele nauczyc i swietnie bawic- to GM39 przychodzi sie z usmiechem! TO MAGICZNA SZKOŁA:)
0/5


Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net