Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Gimnazjum nr 8 w Szczecinie


Adres: Dubois 38/41
71-610 Szczecin

Telefon: 91 421 20 04

E-mail: sekretariat@gimnazjum.szczecin.pl

WWW:

Opinie: zobacz (4) »   dodaj »

Ocena: 3.2 oceń »

3.2 gwiazdek - na podstawie 4 ocen


Opis szkoły

Baza szkoły. Budynek gimnazjum nie jest duży, w przeciwieństwie do niektórych "kombinatów", gdzie uczeń jest anonimowy i zagubiony. Liczba około 400 uczniów pozwala dyrektorowi i nauczycielom poznać wszystkich, a także zapewnić dobre warunki bezpieczeństwa (monitoring, wejście pilnowane przez pracownika obsługi, dyżury nauczycieli na wszystkich kondygnacjach i przed wejściem, a w porze ciepłej - wokół budynku). Uczeń może codziennie zjeść obiad, a gdy chce kupić coś na śniadanie - nie musi opuszczać terenu szkoły (bufet jest na parterze wewnątrz budynku). Gimnazjum posiada salę gimnastyczną, siłownię, stoły ping-pongowe, gabinet pielęgniarski, Szkolne Centrum Informacji, nowoczesną pracownię informatyczną, kilka komputerów w klasopracowniach, dużo sprzętu audiowizualnego, połączenie ze światem poprzez Internet, dwie linie telefoniczne, aparat na kartę na korytarzu i fax. Podczas wszystkich zajęć uczeń może pozostawać na terenia budynku (zintegrowana architektura bez konieczności przechodzenia łącznikami czy też do innych budynków). Boiska wokół zapewniają pełną rekreację) Źródło: oficjalna strona gimnazjum.

Opinie o szkole

dodano: 05.03.2012, godz. 19.45 
Chodzę do tej szkoły obecnie i ją naprawdę polecam. Narkotyków nie ma, są tylko ludzie palący papierosy, ale kto w dzisiejszych czasach nie pali? Nauczyciele są naprawdę fajni. W tym roku będą nam remontować łazienki. Jest bezpiecznie. Są na każdym piętrze po 2 a nawet 3 kamery. Korytarze patroluje 3, 4 nauczycieli. Można sobie normalnie porozmawiać. Nauczyciele pomogą we wszystkim. Naprawdę polecam tą szkołę. JESTEŚMY NORMALNYMI DZIEĆMI A NIE PATOLOGIĄ!!! ;)
0.45/5

dodano: 06.04.2010, godz. 13.17 
Szkoła spoko. Dla mnie to miły i twórczy czas. Było bezpiecznie, zabawnie- na pewno lata tu spędzone zaliczę do udanych. Nie ma narkotyków, są palacze- ale to na własne życzenie i pod okiem rodziców... Dużo ciekawych imprez, wycieczki, dyskoteki, radiowęzeł, a dla chętnych wiele kół zainteresowań... czego można chcieć więcej? Jak ktoś chce się rozwijać i ma jakieś plany, co do swojej przyszłości znajdzie tu coś dla siebie. POLECAM!!!
0.45/5

dodano: 19.09.2009, godz. 23.18 
Szkoła jak każda inna jest różnie. W szkole jest bezpiecznie, ponieważ na każdej przerwie dyżurują nauczyciele. Narkotyków brak tylko papieroski. Co do nauczycieli są różni ale z każdym idzie się dogadać. Budynek szkoły nie najgorszy. Są gorsze. Szkoła uczy życia. I z pustymi rękami na pewno z niej nie wyjdziesz. Chodzą głupie plotki o tej szkole , których nie warto słuchać do tej szkoły można iść. Będąc w niej nienawidziłem jej teraz za nią tęsknie. Ta szkoła jest dla każdego!!!!!
0.36/5

dodano: 01.09.2007, godz. 18.51 
Hmm co tu duzo pisac szkola sie sypie, fakt odmalowuja ja ale tylko z zewnatz, uczniowie co tu duzo pisac kazdy sie wstawia za kazdym jak do kogos sie ktos poza szkoly sapie, a tak pozatym to jak w kazdeej szkole, mowia ze niema w szkole narkotykow tu bym sie klucil, jedyni noprmalni nauczyciele to chya jedynie pani z biblioteki i koles od sztuki. Wiec zanim wybiezesz ta szkole 2 razy sie zastanow jesli chcesz nauczyc se w rzyciu radzic to idz do tej szkoly napewno po wyjsciu z tej szkoly nie bedziesz ciota, a jak ci zalezy na dobrych ocenach odradzam szczeze mowiec.
0.09/5


Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net