Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

EXPERT Centrum Językowo-Szkoleniowe


logo

Adres: Niedziałkowskiego 24
71-410 Szczecin

Telefon: 91 488 81 33

E-mail: biuro@expert-kursy.pl

WWW:

Opinie: dodaj »

Ocena: 0 oceń »

0 gwiazdek - na podstawie ocen


Opis szkoły

EXPERT to najprężniej rozwijające się szczecińskie centrum edukacyjne specjalizujące się w prowadzeniu kursów językowych, gimnazjalnych i maturalnych. Uczestnicząc w organizowanych tu zajęciach, z pewnością osiągniesz upragniony sukces dydaktyczny.


EXPERT organizuje kursy języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego i rosyjskiego na wielu różnych poziomach, w których uczestniczyć mogą zarówno osoby chcące zdobyć konkretny certyfikat językowy, jak i uczący się języka od podstaw, a także uczniowie przygotowujący się do matury z języka obcego. EXPERT to angielski lub niemiecki, nauczany szybko i efektywnie według najnowszych metod, stosowanych przez doświadczonych pedagogów zatrudnionych w centrum.


Z pomocą fachowców z EXPERTA można zwiększyć nie tylko swoje kompetencje językowe, ale także przygotować się do matury z przedmiotów ogólnokształcących lub do pomyślnego zdania egzaminów gimnazjalnych, do których przygotowują kursy dostępne w blokach językowych, humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych.


W EXPERCIE każdy może wybrać poziom nauczania na kursie oraz jego formę. Kursanci mają wybór między na przykład konwersatoriami, zajęciami grupowymi i indywidualnymi. Dzięki temu każdy ma możliwość uczyć się w takim tempie i na takim poziomie, jakie najbardziej mu odpowiadają.

Opinie o szkole

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tej szkole. Jeśli chcesz dodać swoją opinię, skorzystaj z formularza »

Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net